domyWopatkowicach to nowa inwestycja doskonale zaprojektowanych domów w zabudowie szeregowej. Oferujemy profesjonalne rozwiązania architektoniczne skoncentrowane przede wszystkim na funkcjonalności, wysokim standardzie wykończenia i komforcie przyszłych Domowników.

Pragniemy, aby zaprojektowana przestrzeń stała się wyjątkowym miejscem - domem, w których jedni odnajdą radość dzieciństwa, inni miejsce relaksu i wypoczynku.

domyWopatkowicach są wynikiem konsekwentnego projektowania i doświadczenia zdobytego na polu wcześniejszych realizacji.

Inwestycja usytuowana jest w pięknej dzielnicy Krakowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i willowej. Jest to idealny wybór dla każdego, kto szuka domu w którym mógłby odpoczywać, a także swobodnie realizować swoje pasje.


domyWopatkowicach to przede wszystkim inwestycja kameralna, którą cechuje wysoki standard wykonania i wykończenia z najwyższej jakości materiałów.

Forma i estetyczne detale architektoniczne nadają domom wyjątkowego uroku.

Wnętrza domów zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i przede wszystkim z troską o komfort życia przyszłych Mieszkańców.

Konstrukcja budynków - ich jakość i funkcjonalność - pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb.


domyWopatkowicach to szansa na zmianę stylu życia na zdecydowanie bardziej skoncentrowany na komforcie i relaksie w domowym zaciszu z dala od wielkomiejskiego zgiełku w sąsiedztwie zieleni i mnogości terenów spacerowych.

PHD Premium sp. z o. o. ul. Rakowicka 6 lok.3 31-511 Kraków tel. 12 356 52 46 tel. mob. 662 037 778